دسته‌بندی نشده

دلایل استفاده الکترونیک برای کودکان

دلایل الکترونیک کودکان

دلایل استفاده از الکترونیک برای کودکان در مدرسه:

1 – آماده شدن برای آینده:

هنگامی که آنها وارد مدرسه و کالج شدند دانش آموزان می توانند از ابزارهای الکترونیکی برای کارهایی مانند ارائه ها و تمرینات خود استفاده کنند تا بااین ابزارها آشنا شوند.ادبیات تکنولوژی یک مهارت مهم می باشد استفاده از ابزارهای تکنولوژی نه تنها آنها را برای آینده آماده می کند بلکه یک ابزار خیلی خوب برای تمرین آنها برای خویشتن داری می باشد.برای کلاسهای مشخص تکنولوژی می تواند بچه ها را برای یکسری مشاغل در آینده آماده کند.این بسیار مهم است که دانش آموزان این مهارتها در کودکی و در سن پایین به دست بیاورند.قطعاً در آینده تکنولوژی نقش مهمی در زندگی آنها خواهد داشت.

2 – پیوستگی در یادگیری:

این راه بسیار شناخته شده می باشد که  تکرار بهترین راه برای یادگیری کودکان می باشد.این می تواند استنتاج شود که بهترین راه برای یادگیری این می تواند باشد که دانش آموزان از ابزاری که در مدرسه استفاده می­کنند در خانه هم از همان ابزار استفاده کنند.به همین علت می تواند باشد که روی یک موضوع بعد از مدرسه کار کنند و زمانیکه همه چی یک جا باشد این خیلی برای آنها آسون هست که روی پروژه و تکالیفشون کار کنند.

3 – مدرسه شما  از آخرین تکنولوژی استفاده می کنند:

هنگامی که مدرسه هم جهت آخرین تکنولوژی باشد و قادر باشد که تکنولوژی را به دانش آموزان انتقال دهد.هنگامی که دانش آموزان ابزار خودشان را همراه داشته باشند هر کسی می تواند به آخرین ابزار تکنولوژی دسترسی داشته باشد.

4 – افزایش اطلاعات

بیشتر پروژه های مدرسه و تکالیف نیاز دارند تا از اینترنت استفاده کنند.  حالا در این شرایط قرار می گیرید، بچه ها در تمامی سنها بیشتر وقتشان را در اینترنت می گذرانند نه فقط برای بازی کردن.این روزها اگر دانش آموزان با موضوعی ناآشنا باشند

زمانیکه بچه ها بزرگتر می شوند می توانید با کودکان با بردهای کوچکتر شروع کنید به کار کردن.کلاسهای الکترونیک قدیمی یک راه بزرگ برای سیم پیچی ساختمان ساده با باتری، لامپ و موتور  بود.

در کل لوازم الکترونیکی می تواند برای کودکان فرصتهای جدیدی برای خلاقیت آنها فراهم کند مخصوصاً در کارهایی مثل نقاشی و موسیقی.این ابزارها می تواند بهکودکان کمک کند به مهارتها و تخیلاتشان کمک کند همچنین این ابزارها کمک می کند تا به منابع متعددی برای درسهای مدرسه دسترسی داشته باشند.

همچنین این ابزارها باعث افزایش مهارتهای ارتباطی آنها می شود به عنوان مثال هنگامی که برای کودک مشکلی پیش بیاد با ارتباط با دوستانش می تواند شکلش را برطرف کند و همین باعث افزایش ارتباطات آنها می شود.همچنین بچه ها می توانند هم ارتباطات خودشان را باعضو شدن در گروه های مختلف بیشتر کنند و هم می توانند تجربیات خودشان را در اختیار همدیگر قرار دهند که در آینده آنها تایر به سزایی دارد.

بازیهای کامپیوتری به بچه ها کمک می کند تا حافظه خودشان را افزایش دهند .از منظر دیگر کمک می کند تا بتوانند مسایل را حل کنند .حتی کودکان با این کار می توانند دانش خود را در زمینه زبان انگلیسی تقویت و غنی کنند چون مجبور می شوند برای حل شکل خود به سراغ منابعی بروند که به زبان اصلی هستند.

منابع:

https://therealschool.in/blog/how-tech-electronics-kids-fundamental-skill-needs-

learn/https://www.classcraft.com/blog/pros-and-cons-of-electronics-in-school/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *