فرزندان خلاق با روبوکد CREATIVE CHILD IN ROBOCODE روبوکد باعث می شود یادگیری سرگرم کننده و جذاب باشد. Robocode Makes Learning Fun and Engaging

فرزندان خلاق با روبوکد

اگر می خواهید کودکانی مبتکر داشته باشید، آموزش هنر به آنها یکی از روش های عالی است. اما روش های دیگری هم وجود دارد که می توانید با به کار بستن آنها، کودکی خلاق تربیت کنید.

software-info-02

مدرسین خلاق و با تجربه

مدرسین خلاق و با تجربه تیم روبوکد با چند دهه تجربه در امر آموزش توانسته اند با آموزش فرزندان باهوش این سرزمین افتخارات زیادی کسب نمایند.

software-info-03

ارائه روش های نوین آموزشی

امروزه شیوه های بسیار مدرن و خلاقانه برای آموزش کودکان و نوجوانان در دنیا استفاده می شود تا خلاقیت و رشد علمی آنها چندین برابر شود.

software-info-04

رشد علمی فرزند شما

نتایج تحقیقات نشان می دهد،بین مهارت هایی که کودکان درکودکی می آموزند و موفقیت آنها در اوایل جوانی ارتباط محکمی وجود دارد.

software-info-01

تولید بسته های آموزشی رباتیک

تیم روبوکد با چندین سال تجربه ی موفق و با بهره گیری از مدرسین توانمند توانسته است پک هایی خلاقانه برای فرزندان باهوش شما تولید نماید.

آینده ای درخشان
فـــرزندان خـــلاق با تیــم خـــلاق ربــوکــد
25 نمایندگی در سراسر کشور
150 مدرس مجرب
4000 دانش آموز
220 کلاس آموزشی

ما یک تیم حرفه ای و پر از انرژی برای ادامه مسیر هستیم.

برای مشاوره تخصصی و خرید هر یک از محصولات روبوکد میتوانید با شماره های واحد فروش تماس بگیرید.

 

دربـاره موسسه روبـوکــد

«روبوکد» به شماره ثبت 44174 موسسه ای است كه در زمينه ارايه خدمات آموزشی همچون آموزش رباتیک ، روبیک ، خلاقیت ، لیوان چینی ، هوافضا و سازه های ماکارونی فعاليت دارد. با رشد و گسترش بازارعلوم نوین در ايران ، توجه بيشتر روی برنامه های توسعه ای داخلی موسسه انجام گرديده است . سياست « روبوکد » از ابتدا براساس برنامه های بلند مدت بوده است .اولين چيزی كه  « روبوکد » بر آن متمركز بوده و هميشه از خود می پرسد، اين است كه بداند مخاطبانش چه می خواهند  و دوست دارند چه چيزی را احساس كنند؟ تيم مديريتی « روبوکد » برآن است تا با خلاقيت و نوآوری در سيستم های آموزشي ، ارائه روزآمدترين و بهترين راه حل ها و ارزش آفرينی بيشتر برای كودكان  و مخاطبانش ، خدمات ممتازی را به جامعه تقديم نمايد.

آخرین محصولات فروشگاه روبوکد

آموزش مربی چرتکه اعداد اعشاری

۶۰۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی چرتکه دوره توان و اعداد منفی

۶۰۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی چرتکه دوره جمع و تفریق

۴۰۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی چرتکه دوره ضرب و تقسیم

۴۰۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی رباتیک دوره اول

۳۵۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی رباتیک دوره دوم

۲۵۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی رباتیک روبوکد 3

۲۵۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی روبیک دو در دو

۳۰۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی روبیک سه در سه

۳۰۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی سازه ماکارونی

۵۰۰,۰۰۰تومان

آموزش مربی لیوان چینی

۳۰۰,۰۰۰تومان

برد آتش

۴۵,۰۰۰تومان

دنیای هیجان انگیز ربات ها به همراه طیف وسیعی از بازی های سرگرم کننده ، حقایق جالب ، پروژه های بسیار جذاب ، آزمون های جالب ، فیلم های شگفت انگیز و موارد دیگر را فقط روبوکد ببینید!

شما میتوانید ضمن لذت بردن از تصاویر و فیلم های جالب از ربات های آموزشی، درباره مباحث رباتیک مانند هوش مصنوعی و مدارها اطلاعات کسب کنید و همچنین می توانید فعالیت هایی برای کودکان ،  برنامه های درسی کلاسهای ما ، ایده هایی برای والدین و یک سایت کامل منابع آموزشی رایگان مناسب همه ی افراد علاقه مند به یادگیری ربات ها را در اینجا ببینید.

تیم خلاق

آنچه ما به دست آوردیم

من مادر هستم،و می خواهم بدانم بهترین راه برای شروع کمک به فرزندم برای یادگیری با بسته های آموزشی روبوکد چیست؟

استفاده از بسته های آموزشی روبوکد باعث ارتقا رشد علمی کودکان شما از سنین کودکی تا نوجوانی است،برای این منظور بسته ها را طوری طراحی کرده ایم تا در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشند.کافی است با ما در تماس باشید تا ما ابتدا استعداد کودکتان را تشخیص دهیم،سپس در کلاسهای ما شرکت کنید تا هرآنچه که فرزندان شما نیاز داشته باشند را برای شما فراهم نماییم.

آیا با خرید بسته های آموزشی و ثبت نام درکلاس های آموزشی متعدد، تخفیف شامل من میشود؟

سفارشات تکی ما تخفیفی به شرح زیر دارد.
5٪ برای سفارشات بین 100 هزار تومان – 300 هزار تومان
10٪ تخفیف سفارشات بیش از 300 هزار تومان
اگر سوالی در مورد تخفیف دارید با ما در میان بگذارید.

چگونه می توانم از کمک پشتیبانی فنی استفاده کنم؟

شما می توانید در مورد هر مسئله ای که دارید ، با تیم پشتیبانی فنی ما درمیان بگذارید. همچنین می توانید، از صفحه پشتیبانی فنی ما دیدن فرمایید که ممکن است به شما کمک بیشتری را ارائه دهد.

چگونه می توانم با خرید بسته آموزشی روبوکد برای مدرسه ام تخفیف قائل بشوم؟

چندین روش وجود دارد ،اولین که به صفحه تخفیفات ما مراجعه نمایید.یک فایل پی دی اف در آن صفحه برای دانلود وجود دارد،می توانید اطلاعات لازم دراز آن صفحه کسب نمایید.دوم مستقیم با ما تماس بگیرید،تا راهنمایی های لازم را انجام دهیم.

دراین قسمت می توانید مشکلات
علمی خود را مطرح نمایید !

کودکان شما با بسته های آموزشی روبوکد، با دنیای بزرگ رباتیک آشنا
خواهند شد.آنها می توانند ایده های خود را عینی و ملموس کنند.