نمایش خبر

    print

اولین هتل رباتی جهان که در ژاپن افتتاح می شود

چه می شود اگر می توانستید به هتل بروید ، چمدان هایتان را به اتاق خود منتقل کنید و یک قهوه سفارش دهید و همه این ها با کمک تیم ربات ها انجام شود؟ این اولین هتل رباتی جهان است.
هتلی جدید در یک پارک موضوعی در ناگازاکی ژاپن امیدوار است که این رویا را به واقعیت تبدیل کند. به گزارش تلگراف ، هتل Henn-na (که نام آن به معنای هتل عجیب و غریب است) تا حدودی توسط اندرویدهایی کار خواهد شد که به عنوان میزبان پذیرایی ، پیشخدمت ربات ها ، کارکنان نظافت و یک مهماندار رختکن کار می کنند.
بسیاری از ربات های "Actroid" که توسط دانشگاه اوساکا ژاپن ساخته شده و توسط شرکت رباتیک ژاپنی Kokoro ساخته شده است ، شبیه یک زن جوان ژاپنی است. به گزارش تلگراف ، رباتها قادر خواهند بود به زبان های ژاپنی ، چینی ، کره ای و انگلیسی صحبت کنند ، حرکات دست را انجام دهند و تا حدی حرکات عجیب و غریب چشم را انجام دهند.
هتل آندرویدی بخشی از پارک موضوعی Huis Ten Bosch خواهد بود که پس از یک شهر معمولی هلندی مدل سازی شده است. در صورت انتخاب ، میهمانان هتل می توانند به جای کلید ، با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره به اتاق های خود دسترسی پیدا کنند.
سخنگوی هویز ده بوش به تلگراف گفت: "ما دوست داریم با ایجاد یک هتل هوشمند ،توجه بازدید کنندگان از این مکان را که با طبیعت احاطه شده است ، به هتلمان جلب کنیم. این می تواند چیزی باشد که بتوانیم در ژاپن و جهان گسترش یابیم."
نرخ اتاق در هتل Henn-na از حدود 60 دلار آمریکا (7000 ین) شروع می شود ، اما احتمالاً بسیار پایین تر از نرخ هتل های دیگر پارک است که از حدود 170 تا 255 دلار (20،000 تا 30،000 ین) شروع می شود. به گزارش تلگراف ، استفاده از ربات ها و انرژی های تجدید پذیر به هتل کمک می کند تا هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهد.
برای آن دسته از لودینی ها که لمس انسان را ترجیح می دهند ، 10 نفر از پرسنل انسانی نیز استفاده می کنند.

اگر از خوادن مقاله "اولین هتل رباتی جهان که در ژاپن افتتاح می شود" لذت بردید سایت روبوکد را به دوستان خود معرفی کنید.وبرای خواندن یک مقاله رباتیک دیگر روی لینک کلیک کنید.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات

نظری وجود ندارد.