نمایش خبر

    print

تنیس روی میز اولین بار مربی رباتیک میشود.

اگر شما هم علاقه مند به یادگیری بازی تنیس روی میز هستید ، یک ربات در ژاپن برای کار مربیگری آماده است. این مربی رباتیک به دلیل مهارت های تدریس خود رکورد جهانی گینس را نیز به دست آورده است.

این ربات با نام FORPHEUS ، به دلیل توانایی در بازی و آموزش این ورزش، به عنوان "اولین مربی رباتیک تنیس روی میز " شناخته شد. مقامات رکورد جهانی گینس گفتند که "قابلیت های منحصر به فرد فناوری اطلاعات و قابلیت های آموزشی" این ربات این عنوان را بدست آورده است. ربات رکورددار از سنسورهای دید و حرکت برای دنبال کردن مسابقه استفاده می کند که دوربین هایش توپ را 80 بار در ثانیه میگیرند.

فراتر از بازی ، دوربین ها نیز طبق گفته توسعه دهندگانش ، به FORPHEUS در نقش آن به عنوان معلم کمک می کنند. این ربات می تصویر از جایی که توپ به زمین خواهد رسید را طرح ریزی کند تا به یک رقیب یا دانش آموز كمك كند. الگوریتم ها و هوش مصنوعی همچنین به FORPHEUS اجازه می دهند تا بازیکنان را ارزیابی کند و گیم پلی خود را برای بهتر کردن دروس ارزیابی کند.

سرپرست توسعه دهندگان Taku Oya به ركوردهای جهانی گینس گفت با این حال ، شرکت الکترونیکی ژاپنی Omron Corp ، FORPHEUS را نه تنها برای آموزش بازی تنیس روی میز، بلکه برای کمک به "هماهنگی" روابط انسان و روبات ، توسعه داد.

تاکو در بیانیه ای گفت: "در حال حاضر این انسان است که به یک ربات می آموزد چگونه رفتار کند یا آموزش دهد.اما در 20 سال آینده ممکن است یک ربات به یک ربات آموزش دهد یا یک ربات، یک ربات را توسعه دهد."اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات

نظری وجود ندارد.