نمایش خبر

    print

تاکسی رباتیک

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، شرکت چینی بایدو در ماه آگوست سرویس تاکسی رباتیک خود را در شهرهای چانگشا و سانگژو ارائه کرد. اکنون این شرکت سرویس «آپولو گو» را در پکن ارائه کرده است. این نخستین سرویس خودروی خودرانی است که در پایتخت چین ارائه می شود.
شرکت بایدو طرح آزمایشی سرویس خودروهای خودران در پکن را با ناوگانی شامل ۴۰ اتومبیل در منطقه ای با ۴۳۵ مایل جاده با ۱۰۰ ایستگاه ارائه می کند
این سرویس در ۴۳۵ مایل جاده با ۱۰۰ ایستگاه ارائه می شود که چند منطقه مسکونی و تجاری را در بر می گیرد. بایدو اعلام کرده این طولانی ترین شبکه جاده ای است که برای آزمایش خودروهای خودران (همراه سرنشین) در چین استفاده شده است.
بایدو عملیات خود را با ۴۰ خودروی خودران در پکن آغاز می کند. البته هنوز راننده پشت رل خودرو می نشیند، اما هدف نهایی شرکت ارائه سرویس خودروهای کاملا خودران است.
مسافران می توانند با ثبت نام در وب سایت آپولو یا «بایدومپز» از سرویس تاکسی رباتیک استفاده کنند.
بایدو تست خودروهای خودران در پکن را از دسامبر ۲۰۱۹ میلادی آغاز کرد. ناوگان خودروهای آپولو طی ۸ ماه گذشته با طی مسافت ۳۲۲ هزار و ۵۰۰ مایل تست های جاده ای را تکمیل کرده اند وبه این ترتی سرویس«آپولو گو» توانست اجازه ارائه سرویس برای مردم عادی را دریافت کند.
منبع:سایت قطرهاشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات

نظری وجود ندارد.