اخبار

DNNArticleListThis is a trial version. you can only use it in localhost.
Visit http://www.zldnn.com find more details.
تهران-ایرنا-مدیر فنی شرکت دانش بنیان رویال توسعه پایدار گفت:تاکنون چندین سفارش و درخواست خارجی برای استفاده از ربات پزشکی ایرانی "کیوان لایف بات" " lifeboat نجات" در بیمارستان های خارج از کشور داشته ایم.
پنجشنبه 08 خرداد 1399
به گزارش ایسنا و به نقل از تک اکسپلور،  پژوهشگران "دانشگاه صنعتی ژجیانگ "(Zhejiang University of Technology) ، " دانشگاه تیانجین "(TJU) ، " دانشگاه فناوری نانجینگ "(NJTech) چین و "دانشگاه ریتسومیکان "(Rits) ژاپن، یک انگشت رباتیک نرم ابداع کرده ...
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399
وی هم اکنون در حال همکاری با تعدادی از برنامه‌ها است که توسط آزمایشگاه رباتیک "iCog" ، آزمایشگاه هوش مصنوعی مسئول توسعه ربات انسان‌نما ی مشهور "سوفیا "(Sophia) مستقر در آدیس آبابا پشتیبانی می‌شود .
دوشنبه 29 اردیبهشت 1399
سگ رباتیک شرکت بوستون داینامیکز در پارکی در سنگاپور به عابران یادآوری میکند تا فاصله اجتماعی را حفظ کنند.
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399
گروه علمی: شرکت "آمازون" به طراحی و ابداع ربات هایی پرداخته که می توانند کروناویروس را با کمک نور ماوراءبنفش از بین ببرند .
ﺳﻪشنبه 23 اردیبهشت 1399
ربات های پیشرفته کمپانی آمریکایی بوستون داینامیکس مدت‌هاست که این تجهیزات را به سطح جدیدی از پیشرفت برده‌اند و این‌طور که به نظر می‌رسد، چینی‌ها هم با ساخت سگ رباتیک خود، وارد این رقابت شده‌اند !
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399
بنیاد تحقیقات پیشرفته روسیه می‌گوید ربات‌ها به زودی جای سربازان انسان را در میدان‌های جنگ خواهند گرفت .
دوشنبه 15 اردیبهشت 1399
شرکت آمریکایی "نورو " (Nuro ) وسیله نقلیه رباتیکی توسعه داده که می‌تواند به صورت خودکار مواد غذایی و دیگر کالاهای مهم را به مراکز بهداشتی و بیمارستان‌ها ارسال کند .
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399
شرکت "بوستون‌ داینامیکز" برای کاهش میزان تعامل کادر بیمارستان با کروناویروس، سگ‌های رباتیک خود را در اختیار بیمارستان‌ها گذاشته است .
دوشنبه 08 اردیبهشت 1399
آشنایی با ربات های جدید ربات‌های بسیار جالبی وجود دارند که از بین آنها می توان ربات‌های ژاپنی، ربات‌های انسان نما، ربات‌های مستقل و ربات‌هایی جهت سرگرمی هستند را نام برد. در ادامه این مطلب، رساکالا به معرفی ربات‌های مشهور ASIMO ، HRP ، QRIO ...
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1399